
Сушарка для взуття XIAOMI ZERO SHOES DRYER з таймером (DSHJ-S-1904C) (біла)
789 ₴
- В наявності
- Код: 38795
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XIAOMI
Модель: DSHJ-S-1904C
Тип товару: Сушарка для взуття
Особливості: З таймером (3/6/9 годин)
Живлення: Від мережі
Вхідна напруга: 220 В-50 Гц
Тип вилки: Американська (необхідний адаптер)
Температура нагріву: 150 °С
Розміщення приладу: Всередині взуття
Матеріал: Вогнестійкий АБС-пластик
Розміри: 170 x 71 x 29 мм
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Довжина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴



