ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP63
Тип товару: Іригатор
Режим роботи: Монопотік / турбопотік
Технологія чищення: Пульсувальна
Тип іригатора: Портативний
Робоча потужність: 11 Вт
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 2000 мА·год
Час заряджання: До 5 годин
Порт зарядки: Type-C
Параметри зарядки: 5В / 1А
Об'єм резервуару для води: 300 мл
Частота імпульсів: 1200 - 1400 об/хв
Діапазон тиску: 40 - 12 psi
Режими роботи: 4 рівні
Кількість насадок: 6
Вологість: IPX7
Матеріал: ABS / PC
Розміри: 225 х 82 х 64 мм
Вага: 355 г
Колір іригатора: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Іригатор |
| Функції | Щоденне чищення (3D), Очищення язика |
| Кількість насадок | 6 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість пульсацій в хвилину | 1400 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Об'єм резервуара для води | 300 мл |
| Режим роботи (подачі струменя) | Моноструя, Турбопоток |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.355 кг |
| Висота | 64 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴






