
Масажер для очей HOCO HP54 (білий)
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 38519
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP54
Тип товару: Масажні окуляри
Бездротове з'єднання: Bluetooth
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1000 мА/г
Час зарядки: 2-3 години
Параметри зарядки: 5В / 2А
Потужність: 3.7 Вт
К-ть режимів масажу: 5
Час масажу: 15 хв за сеанс
Тепловий компрес: Приблизно 42° - 45°
Матеріал: ABS пластик / м'яка ШК шкіра
Розміри: 220 × 30 × 85 мм
Вага: 287 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Теплове випромінювання |
| Музична терапія | Так |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 5 |
| Кількість програм | 5 шт. |
| Максимальний час безперервної роботи | 15 хв |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 0.287 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴





