
Фітнес-масажер для м'язів HOCO HP51 (чорний)
949 ₴
- В наявності
- Код: 33975
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP51
Тип товару: Масажер
Тип масажеру: Ударний портативний
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 3600 мА/г (2 по 1800 мА/г)
Час зарядки: До 4 годин
Час роботи: До 5 годин
Передачі: Від 1 до 6
Відстань відрації: 6 мм
Шум в режимі очікування: Близько 50 дБ
Сила удару: 7.5 кг
Швидкість обертання: 2000-3000 об/хв
К-ть насадок: 4
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 165 х 145 х 55 мм
Вага: 466 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Антицелюлітний масаж |
| Область застосування масажера | Передпліччя, Плечі, Черевний прес, Стегна, Ікри, Ступні, Шия, Спина, Сідниці, Руки, Ноги, Коліна, Щиколотки |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість масажних головок | 4 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 6 |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість програм | 6 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3600 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Pol |
| Ремінь на руку | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 165 см |
| Вага | 0.466 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴




