
Машинка для видалення катишків HOCO HP70 (біла)
379 ₴
- В наявності
- Код: 34104
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP70
Тип товару: Машинка для видалення катишків
Швидкість двигуна: 7800 об/хв
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 800 мА/г
Порт зарядки: Type-C
Параметри зарядки: 5В=1А
Час заряджання: 2.5 години
Час використання: 80 хвилин
Головка леза: 6 лез
Особливості:
- Інтелектуальний світлодіодний дисплей
- Триступеневе регулювання швидкості
Матеріал: ABS / нержавіюча сталь
Розмір: 57 x 74.5 x 144 мм
Вага: 158 г
Колір: Білий
Аксесуари:
- кабель для заряджання
- щітка для чищення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 74.5 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Вага | 0.158 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴





