ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP39
Тип товару: Електробритва
Тип мотора: Роторний
Кількість бритовних головок: 3
Тип головок: Плаваючі головки з подвійною кільцевою сіткою
Спосіб гоління: Сухий
Швидкість двигуна: 3500 ±10% rpm
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 600 mAh
Час автономної роботи: приблизно 60 хв
Час заряджання: до 2 годин
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: 5 В / 1 А
Дисплей: LED — рівень заряду, нагадування
Вологість: Не водостійка (тільки сухе гоління)
Особливості:
- Знімна голівка
- Прозорий захисний ковпачок
Матеріал корпуса: ABS-пластик
Розмір: 168 × 65.9 × 61 мм
Вага: 135 г
Колір бритви: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Ні |
| Дисплей | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Ширина | 65.9 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Вага | 0.135 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴






