
Фен HOCO HP13 PLUS (рожево-сірий)
949 ₴
- В наявності
- Код: 24103
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HP13 PLUS
Тип товару: Фен побутовий
Живлення: От сети
Потужність: 1600 Вт
Робоча температура: 45 - 105 С
Кількість температурних режимів: 3
Температурні режими:
- 45 °C (холодне повітря)
- 65 °C (тепле повітря)
- 105 °C (гаряче повітря)
Кількість швидкостей: 3
Кількість обертів двигуна: 110 000 об/хв
Довжина кабелю: 1.8 м
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 125 х 77 х 225 мм
Вага: 490 г
Колір фена: Сірий, рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вага | 0.49 кг |
| Довжина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴





