
Мережевий зарядний пристрій PROOVE POCKET GaN Max 100W (чорний)
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 60069-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: POCKET GaN Max
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип заярдного: Мережева
Технологія зарядного пристрою: GaN
Порт заряджання: Type-C (2шт) / USB-A
Вилка: Євро
Максимальна потужність: 100 Вт
Вхідні параметри: AC 100-240V 50/60Гц, 1.5A max
Протоколи заряджання: QC4+/ PD3.0
Вихідна потужність:
- Type-C1/C2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (PPS: 3.3-21V/5A) (100W)
- USB: DC 5V/3A, 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W)
- Type-C1+Type-C2: 65W+30W
- Type-C1/C2+USB: 65W+30W
- Type-C1+Type-C2+USB: 60W+20W+18W
Розміри: 40 x 41.5 x 105.7 мм
Вага: 202 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴



