
Штатив-монопод HOCO DYY04 (чорний)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 34606
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DYY04
Тип товару: Монопод-трипод з AI-відстеженням
Підключення: Бездротове Bluetooth 5.2
Максимальна довжина: 180 см
Довжина в складеному вигляді: 32.5 см
Сумісність: Смартфони від 4.5 до 7.2 дюйма
Діапазон захвату: 50-90 мм
Діаметр різьби: 1/4"
Ємність акумулятора: 1500 мА/год
Час автономної роботи: До 3 годин
Ємність акумулятора пульта: 55 мА/год
Інтерфейс зарядки: Type-C
Матеріал: ABS пластик /алюмінієвий сплав / силікон
Розміри: 80 х 93 х 325 мм
Вага: 543 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1800 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.543 кг |
| Довжина у складеному стані | 325 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴






