
Штатив тримач MagSafe ULANZI JJ03 (чорний)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 31522
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: JJ03
Тип товару: Штатив-тримач
Сумісність: iPhone від 12 серії
Кріплення: Магнітне (MafSafe)
Висота: 215 - 380 мм
Посилення магніту: 12N
Максимальне навантаження: 500 г
Матеріал: Алюміній / нейлон / силікон
Розміри: 125 х 59 х 45 мм
Вага: 125 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 380 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 0.125 кг |
| Довжина у складеному стані | 125 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴





