ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-55 Ombra
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 158 cм
Мінімальна висота: 49 см
Довжина в складеному стані: 53 см
Кількість секцій: 4
Максимальне навантаження: 8 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав / пластик
Різь: 1/4
Вага: 1.1 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1580 мм |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 530 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴





