
Комп'ютерна мишка GRAVASTAR MERCURY M2 (чорна)
3 689 ₴
- В наявності
- Код: 29215
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: GRAVASTAR
Модель: MERCURY M2
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4/Біноканал 2.4 ГГц
Сенсор: PixArt PAW-3395
Кількість кнопок миші: 6
Тип датчика: Оптичний
Роздільна здатність сенсора, dpi: 100-26000
Ергономіка: Під праву руку
Частота опитування: 1000 Гц
Максимальна швидкість: 16.51 м/с
Кнопки Програмовані
Сумісність з ОС: Chrome OS/Mac OS/ Microsoft Windows
Живлення: Від акумулятора/від USB
Порт живлення: Type-C
Довжина кабелю: 1.5 м
Розміри: 124 x 65.5 x 39.5 мм
Вага: 88 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAVASTAR |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 65.5 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Вага | 88 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 689 ₴



