
Мережевий зарядний пристрій SENTEO Z-15 USB-C 35W (білий)
679 ₴
- В наявності
- Код: 24661
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: SENTEO
Модель: Z-15
Тип товару: Блок зарядного пристрою
Тип зарядного: Мережева
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C
Кількість портів USB-C: 1
Потужність: 35 Вт
Вхідні параметри: 1A /100 - 240V / 50-60Hz
USB-C вихід: DC 5V-3A / 9V-3A / 12V-2.9A / 15V-2.33A / 20V-1.75A (35W Max)
Кабель: Без кабеля
Швидке заряджання: Power Delivery 35W
Тип вилки: EU
Особливості:
- Швидке заряджання
- Захист від перезарядження
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Розміри: 36.2 х 35.4 х 77.2 мм
Колір зарядного: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SENTEO |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 36.2 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴


