
Мережевий зарядний пристрій PROOVE SILICONE POWER 2 30W (чорний)
619 ₴
- В наявності
- Код: 64368-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: SILICONE POWER 2
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережевий
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C / USB-A
Кількість портів USB-C: 1
Кількість портів USB-A: 1
Потужність блоку: 30 Вт
Технологія зарядки: GaN
Вхідні параметри: AC 100-240V~50/60Гц 0.8A max
Протоколи швидкої зарядки: QC4+ / PD3.0
Тип кабелю: Type-C to Type-C
Вихід:
- Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A,
15W/2W, 20W/1.5W (30W);
(PPS: DC 3.3V-11V/3A, DC 3.3-16V/2A) (30W);
- USB: DC 5W/3W, 9W/2W, 12W/1.5W (18W);
- Type-C+USB: DC 5V/3.6A (18W)
Матеріал блоку: Вогнестійкий пластик
Матеріал кабелю: Силікон
Розмір: 43.59 х 26 х 86.2 мм
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 86.2 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Довжина кабелю | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴

