
Соковижималка HOCO HJD01A (чорна)
1 749 ₴
- В наявності
- Код: 24572
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HJD01A
Тип товару: Соковичавниця
Тип соковичавниці: Відцентрова/шовкова
Призначення: Для фруктів/для овочів
Потужність: 400 Вт
Місткість резервуара для м'якоті: 1 л
Місткість резервуара для соку: 500 мл
Керування: Механічне
Живлення: 220 В / 50 Гц
Вилка: Американський стандарт
Тип лопатки: Однолисна
Кількість швидкостей: 3
Швидкість обертання: 18000 — 20000 об/хв
Матеріал: Неіржавка сталь/пластик
Розмір: 400 х 325 х 180 мм
Вага: 2.46 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.5 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1 л |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 21000 об/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 2.46 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴




