
Автовізитка HOCO DPH01 (чорна)
199 ₴
- В наявності
- Код: 31244
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DPH01
Тип товару: Інформаційна панель (Автомітка)
Матеріал: ABS
Поверхня: Текстурована
Місце встановлення: Торпедо автомобіля
Кількість символів: 8 груп номерів (80 шт.)
Розмір: 128 х 25 х 25 мм
Вага: 58 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Виробник | Hoco |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





