ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: M500s
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Тип датчика: Лазерний
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB-A
Довжина кабелю: 1.8 м
Dpi: 4000
Кількість кнопок: 7
Кількість коліс прокручування: 1
Підсвічування: Немає
Розміри: 69 x 126 x 42 мм
Вага: 114 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 114 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴





