ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MG-003 Pro
Тип товару: Штатив-монопод
Спосіб кріплення: Магнітний (MagSafe)
Сила магніат: N52, 5 кг
Максимальна висота: 1360 мм
Мінімальна висота: 390 мм
Довжина в складеному вигляді: 240 мм
Кількість секцій: 7
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Пульт керування камерою: Є
Вага: 275 г
Колір монопода: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1360 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 7 |
| Вага | 0.275 кг |
| Довжина у складеному стані | 240 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴





