ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: DEATHADDER
Тип товару: Ігрова мишка
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Тип сенсора: Оптичний
DPI: 20000
Кількість кнопок: 8
Ергономіка: Під праву руку
Довжина кабелю: 1.8 м
Живлення: Від акумулятора/від USB
Час автономної роботи: До 120 годин
Особливості:
- Бездротовий зв'язок Razer HyperSpeed
- Оптичні перемикачі Razer другого покоління
- Оптичний сенсор Razer Focus+
- Вбудована пам'ять для зберігання до 5 профілів
- RGB-підсвітка
Розміри: 12.7 x 6.3 x 4.2 см
Вага: 88 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 12.7 мм |
| Ширина | 6.3 мм |
| Висота | 4.2 мм |
| Вага | 88 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 20000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 589 ₴






