ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-65
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 176 cм
Довжина в складеному стані: 55 см
Довжина горизонтальної штанги: 60 см
Кількість секцій: 3+2
Максимальне навантаження: 8 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Різь: 1/4
Вага: 1.1 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1760 мм |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 5 |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 550 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 489 ₴




