
Портативна колонка ANKER SOUNDCORE MOTION X500 (чорна)
4 989 ₴
- В наявності
- Код: 20624
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ANKER
Модель: SOUNDCORE MOTION X500
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Потужність: 40 Вт
Частотний діапазон: 50 - 20000 Гц
Діаметр динаміка: 50 мм
Влагозащита: IPX7
Живлення: Від акумулятора
Час заряджання: До 5 годин
Час автономної роботи: До 12 годин
Порт заряджання: Type-C
Особливості:
- Технологія просторового звуку
- Динамічні баси
- Чіткі високі та середні частоти
- Просторовий звук з ефектом занурення
- Підтримує аудіокодеки формату Hi-Res
- 360-градусний звук
- Керування за допомогою програми
- Сумісність із голосовими помічниками: Amazon Alexa, Google Assistant
Розміри: 220 х 202 х 81 мм
Вага: 1.85 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴



