
Портативна колонка PROOVE FADER 80W (чорна)
8 799 ₴
- В наявності
- Код: 65299
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: FADER
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий / дротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Розмір динаміка: Ø 1.5"' x 2; 5" х 1
Потужність колонки: 80 Вт (15 Вт + 15 Вт + 50 Вт)
Частотний діапазон: 55 Гц - 20000 Гц
Чутливість: ± 75 Дб
Живлення: Від акумулятора
Ємність батареї: 13500 mA/h
Час автономної роботи: 11 год (70% гучності)
Час заряджання: 1.5 часа
Порт заряджання: IEC C8
Вхід: AC 100-240V 50/60Гц, 2.5A max
Підтримка: BT, AUX, USB
Матеріал: ABS / метал / тканина
Покриття: Шкіра
Розміри: 280 x 180 x 170 мм
Вага: 3.3 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 75 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 55 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 11 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴






