
Портативна колонка PROOVE RUMBLE 20W (чорна)
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 68073
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: RUMBLE
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.4
Радіус підключення: До 10м
Аудіо режим: BT, TF, USB, Auracast
Розмір динаміка: Ø 1.7" х 2
Потужність колонки: 20 Вт (10 Вт х 2)
Частотний діапазон: 20 Гц - 20000 Гц
Чутливість: ± 85 Дб
Живлення: Від акумулятора
Ємність батареї: 3000 mA/h
Час автономної роботи: До 8 годин (за 70% гучності)
Час заряджання: 3 години
Порт заряджання: Type-C
Вологостійкість: IPX5
Матеріал: ABS + PP
Розміри: 187 x 71 x 71 мм
Вага: 408.5 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 85 дБ |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Вага | 0.409 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴







