
Портативна колонка PROOVE FADER 40W (чорна)
5 399 ₴
- В наявності
- Код: 65300
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: FADER
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий / дротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Розмір динаміка: Ø 1.2" x 1; 3" x 1
Потужність колонки: 40 Вт (10 Вт + 30 Вт)
Частотний діапазон: 55 Гц - 20000 Гц
Чутливість: ± 75 Дб
Живлення: Від акумулятора
Ємність батареї: 6400 mA/h
Час автономної роботи: 10 год (70% гучності)
Час заряджання: 2.5 часа
Порт заряджання: Type-C
Підтримка: BT, AUX, USB
Матеріал: ABS / метал / тканина
Покриття: Шкіра
Розміри: 160 x 113 x 186 мм
Вага: 1.7 кг
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 75 дБ |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 55 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 10 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 186 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴





