
Портативна колонка ANKER SOUNDCORE BOOM 3I (чорна)
4 989 ₴
- В наявності
- Код: 31326
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ANKER
Модель: SOUNDCORE BOOM 3I
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Формат акустики: 2.0
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Потужність: 50 Вт
Частотний діапазон: 56 - 20000 Гц
Опір: 4 Ом
Кількість смуг: 1
Діаметр динаміка: 50 мм
Влагозащита: IP68
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 2400 мА/год
Час заряджання: До 4 годин
Час автономної роботи: До 16 годин (гучність до 50%)
Порт заряджання: Type-C
Підсвічування: RGB
Розміри: 85 x 210 x 78.5 мм
Вага: 780 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 96 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 56 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 85 мм |
| Глибина | 78.5 мм |
| Вага | 0.78 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴



