ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: U-SELECT VT-02
Тип товару: Штатив тринога
Тип штатива: Підлоговий
Тип штативної головки: Кульова
Максимальне навантаження: 3 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Максимальна висота: 183 см
Мінімальна висота: 58 см
Довжина в складеному вигляді: 62 см
Максимальна довжина монопода: 157 см
Мінімальна довжина монопода: 43 см
Вага: 1.9 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1830 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина у складеному стані | 520 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴










