ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: VIPER V2 PRO
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Тип мишки: Ігрова
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4 ГГц
Форм-фактор: Повнорозмірна під праву руку
Датчик: Оптичний
Роздільна здатність: 30000 dpi
Кількість кнопок: 5
Колессо прокрутки: 1
Порт під'єднання: Type-C
Час автономної роботи: До 80 годин
Додатково:
- Тефлонові повзунки
- Оптичні перемикачі RAZER
- Пришвидшення 70G
- Вбудована пам'ять
- Ультраопрост 1000 Гц
- Razer HyperSpeed
- Термін експлуатації 90 млн кліків
Розміри: 127 х 58 х38 мм
Вага: 58 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 58 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 30000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴







