ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HP
Модель: Z3700
Призначення: Для ноутбука/ПК
Тип підключення: Бездротовий
Тип сенсора миші: Лазерний
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал 2.4 Гц
Живлення: Батарейка (AA x 1 шт.)
Роздільна здатність оптичного сенсора миші (dpi): От 800 до 1600 dpi
Кількість клавіш: 3
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Ергономіка миші: Для обох рук
Розміри: 101 x 60 x 25.3 мм
Вага: 50 г
Колір виробника: Сірий/чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 25.3 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴





