ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XTRIKE ME
Модель: GW-610
Тип товару: Комп'терна мишка
Спосіб під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4G
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 7
Колесо прокручування: 1
DPI: 800-1600-2400-3200-4800-8000
Ресурс натискання: 3 млн
Живлення: Вбудований акумулятор
Ємність акумулятора: 500 мА/год
Час роботи:
- 20 годин із підсвіткою
- 100 годин без підсвітки
Час заряджання: до 3 годин
Порт під'єднання: Type-C
Довжина кабелю: 1.5 м
Підсвічування: RGB
Сумісність: Windows 7 і вище
Розміри: 66 х 127 х 39 мм
Вага: 300 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴





