ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Призначення | Для геймерів |
| Інтерфейс | USB |
| Тип датчика | Оптичний |
| Датчик | Instan A714 |
| Роздільна здатність | От 200 до 4800 DPI |
| Максимальна швидкість | 60 IPS |
| Максимальне прискорення | 15 G |
| Швидкість опитування | 125 Гц |
| Перемикачі | Цикл зносостійкості 10 млн натискань |
| Додаткові особливості | 7 програмованих кнопок Вбудована пам'ять Зносостійкі тефлонові ніжки Матеріал колеса прокручування: силікон + гума Нейлоновий кабель із феритовим фільтром Ергономічний дизайн для правої руки |
| Тип схоплення | Ладоню |
| Підсвітка | RGB (16.8 мільйонів кольорів) |
| Програмне забезпечення | Є |
| Кількість кнопок | 7 |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows Mac OS Linux Chrome OS |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Миша Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Розмір | 129 x 65 x 41 мм |
| Розмір паковання | 13.8 х 19.2 х 5.5 см |
| Вага брутто | 0.24 кг |
| Країна-виробник | Китай |
Fantech Phantom X15 цілком відповідає цій ідеї: агресивний дизайн із підсвіткою, шість кнопок із ресурсом у десять мільйонів натискань, зручне та надійне коліщатко скролінгу, міцний кабель у нейлоновому обплетенні. Геймерська мишка Fantech Phantom X15 стане не тільки грізною зброєю перемоги, але й прекрасним декоративним предметом на ігровому столі. Дизайн, чорний колір і неонова підсвітка створять відповідну атмосферу та додадуть задоволення від ігрового процесу. Міцна конструкція корпусу вбереже маніпулятор від пошкодження навіть під час найспекотніших віртуальних дезматчів.І все це за цілком симпатичну ціну, яка набагато нижча, ніж в інших виробників, водночас без втрати якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 240 г |
| Виробник | Fantech |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 129 мм |
| Тип | Миша |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4800 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴








