ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DV204
Тип товару: Фотоапарат миттєвого друку
Дисплей: 2.0 дюйма
Роздільна здатність: 240 х 320
Роздільна здатність відео: 720P
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 800 мА/год
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: DC5V/1A
Підтримка карт пам'яті: MicroSD (до 32 Гб)
Формат паперу: 57 мм
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 90 × 80.7 × 55.8 мм
Вага: 150 г
Колір фотоапарата: Рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Носій інформації | Фотобумага |
| Особливості | Карти пам'яті |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80.7 мм |
| Товщина | 55.8 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴





