
USB-кабель HOCO X76 3в1 1 м (чорний)
149 ₴
- В наявності
- Код: 16185
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: X76
Конектор 1: USB-A
Конектор 2: MicroUSB
Конектор 3: Lightning
Конектор 4: Type-C
Тип: кабель для заряджання
Сумісність: всі пристрої
Номінальний струм: 2 А
Довжина: 1 м
Матеріал з'єднання: алюмінієвий сплав
Матеріал обмотки: нейлон
Колір: Чорний / синій / червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Характеристики | |
| Матеріал обплетення | Тканина |
| Довжина кабелю, см | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



