
Бездротовий CARPLAY адаптер ACEFAST QC2 (сірий)
1 949 ₴
- В наявності
- Код: 38462
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ACEFAST
Модель: QC2
Тип товару: CarPlay адаптер / Android приставка
Сумісні моделі: Автомобілі з дротовим CarPlay
Сумісні ОС: IOS / Android
Операційна система: Android 14
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Вбудована пам'ять: 16 Гб
Підтримка карт пам'яті: TF-card (MicroSD)
Під'єднання: Бездротове Wi-Fi 2.4G / 5G
Інтерфейс підключення: Type-C
Матеріал: Метал
Розміри: 63.3×61×10.82 мм
Вага: 32 г
Колір адаптера: Сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Стан | Новий |
| Для пристроїв | Apple, Samsung, Asus, Xiaomi |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Тип пристрою | Для мультимедійних систем |
| Ширина | 63.3 см |
| Глибина | 10.82 |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Індикатор роботи | Да |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 61 мм |
| Основні | |
| Підключення | Бездротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴




