
Бездротовий CARPLAY адаптер PROOVE UNITY 2-in-1 (чорний)
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 66541
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: UNITY
Тип товару: CarPlay адаптер
Сумісні моделі: Автомобілі з дротовим CarPlay
Сумісні ОС: IOS / Android
Під'єднання: Бездротове Bluetooth
Матеріал: Метал
Розміри: 51 x 24 x 8.6 мм
Вага: 10.9 г
Колір адаптера: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Для мультимедійних систем |
| Для пристроїв | Apple, Asus, Xiaomi, Samsung |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Виробник | Proove |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Глибина | 8.6 мм |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Підключення | Бездротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴

