
Бездротовий зарядний пристрій PROOVE IRON HIDE 3-in-1 Qi2 (сірий)
2 399 ₴
- В наявності
- Код: 58991
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: IRON HIDE
Тип товару: Зарядний пристрій
Спосіб зарядки: Бездротовий
Спосіб кріплення: Магнітний (MagSafe)
Призначення:
- для смартфонів
- для навушників (AirPods)
- для смартгодинників (Apple Watch)
Порт під'єднання: Type-C
Максимальна вихідна потужність: 5W / 7.5W / 10W / 15W
- Смартфон: 15W
- Навушники: 2.5W
- Смартгодинник: 2.5W
Матеріал: ABS / загартоване скло
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴







