
Відпарювач PROOVE MISTIA 1640W (чорний)
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 67371
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: MISTIA
Тип товару: Відпарювач
Тип відпарювача: Ручний
Потужність: 1640W
Живлення: Від мережі
Напруга: 220-240V, 50/60Hz
Час нагрівання: 30 с
Час роботи: 14 хв
Подача пари: 25 г/хв
Об’єм резервуара для води: 370 мл
Довжина кабелю: 1.65 м
Розмір продукту: 98 x 225 x 157 мм
Вага: 772 г
Матеріал: ABS / PC
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Споживана потужність | 1640 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.37 л |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 14 хв |
| Продуктивність пари | 25 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Тип відпарювача | Ручной |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.65 м |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Вага | 0.772 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴




