
Фен PROOVE LUNA 1500W (білий)
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 68417
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: LUNA
Тип товару: Фен побутовий
Тип двигуна: Безщітковий двигун
Живлення: Від мережі
Напруга: 220-230В, 60Гц
Потужність: 1500 Вт
Кількість температурних режимів: 3
Кількість обертів двигуна: 110000 об/хв
Швидкість повітряного потоку: До 20 м/с
Температура нагріву: 30 / 60 / 77 °C
Концентрація негативних іонів: 200 млн/см³
Шум: ≤ 59 дБ
Довжина кабелю: 1.6 м
Кількість насадок: 1
Матеріал корпусу: Полікарбонат / ABS
Розміри: 250 х 66 х 87 мм
Вага: 395 г
Колір фена: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вага | 0.395 кг |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴




