
Бездротова миша PROOVE SWEEPER (чорна)
749 ₴
- В наявності
- Код: 63745-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: SWEEPER
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротове
Тип сенсора миші: Оптичний
Сенсор: PAW3205
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал / Bluetooth
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Тип живлення: Від батарейки (АА х 1)
Робоча напруга: 1.5V
Кількість кнопок: 6
Чутливість (DPI): 800-1200-1600
Матеріал: ABS
Розмір продукту: 106 x 64.55 x 38.8 мм
Вага: 67 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 64.55 мм |
| Висота | 38.8 мм |
| Вага | 67 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



