
Ударостійкий кейс OIVO IV-SW626 для NINTENDO SWITCH 2 (чорний)
489 ₴
- В наявності
- Код: 32565
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: OIVO
Модель: IV-SW626
Тип товару: Кейс для зберігання та транспортування
Сумісність: Nintendo Switch 2
Матеріал: EVA
Розміри: 290 х 140 х 55 мм
Вага: 250 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OIVO |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴




