
Проектор HOCO DT6 (чорний)
2 449 ₴
- В наявності
- Код: 31633
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DT6
Тип товару: Проектор
Роздільна здатність: 1280 × 720P
Операційна система: Android 13
Wi-Fi: 2.4+5G
Bluetooth: 5.1
Режим фокусування: Ручний
Яскравість: 85 ANSI люменів
Відстань проєкції: 0.83 - 3 м
Розмір проєкції: 22 - 140 дюйма
Інтерфейси входу: DC / USB1 / HDMI
Живлення: Від мережі 220 В
Матеріал: ABS
Довжина кабелю: 1.2 м
Розміри: 141.5 × 112 × 63.5 мм
Вага: 375 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Фокусування об'єктива | Автоматична |
| Колір | Чорний |
| Вид | Стаціонарна |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 141.5 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Вага | 0.375 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴





