ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип дисплея: одиночний РК-дисплей
Яскравість: 2600 (260ANSI) люмен
Лампа: Світлодіодна лампа
Рівномірність:> 98%
Коефіцієнт контрастності FOFO: 3000: 1
Стандартне дозвіл: 1280x800 пікселів. Підтримка 1080P
Прекційне відношення: 1,4: 1
Проєкційна відстань: 36-176 дюймів
Проєкційна відстань: 2-5 метрів
Співвідношення сторін: 4: 3/16: 9/16: 10
Корекція трапецеїдальних спотворень: ручна трапеція + / -15 градусів (по вертикалі)
Способи проектування: фронтальна проекція, зворотня проекція, стельова проекція, дзеркальне відображення
Інтерфейси: USB x2 / HDMI / AV / VGA / TV (додатково), аудіо (3,5 мм)
Загальна споживана потужність: 70 Вт
Яскравість: 2600 (260ANSI) люмен
Лампа: Світлодіодна лампа
Рівномірність:> 98%
Коефіцієнт контрастності FOFO: 3000: 1
Стандартне дозвіл: 1280x800 пікселів. Підтримка 1080P
Прекційне відношення: 1,4: 1
Проєкційна відстань: 36-176 дюймів
Проєкційна відстань: 2-5 метрів
Співвідношення сторін: 4: 3/16: 9/16: 10
Корекція трапецеїдальних спотворень: ручна трапеція + / -15 градусів (по вертикалі)
Способи проектування: фронтальна проекція, зворотня проекція, стельова проекція, дзеркальне відображення
Інтерфейси: USB x2 / HDMI / AV / VGA / TV (додатково), аудіо (3,5 мм)
Загальна споживана потужність: 70 Вт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080i |
| Інтерфейси | USB, HDMI, jack 3.5 мм, VGA (D-sub) |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Вага | 1.28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 689 ₴










