
Ігрова мишка RAZER DEATHADDER V3 PRO Wireless (біла)
4 449 ₴
- В наявності
- Код: 31007
Виробник: RAZER
Модель: DEATHADDER V3 PRO
Тип товару: Ігрова мишка
Під'єднання: Бездротове/дротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал
Тип сенсора: Оптичний
Сенсор: Focus Pro
DPI: 400 / 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 30000
Максимальна швидкість: 750 IPS
Максимальне прискорення: 70G
Частота опитування: 1000 Гц
Кількість кнопок: 5
Ергономіка: Під праву руку
Довжина кабелю: 1.8 м
Живлення: Від акумулятора/від USB
Порт живлення: Type-C
Час автономної роботи: До 120 годин
Особливості:
- Програмне забезпечення Razer Synapse
- Кнопка перемикання DPI
- Програмовані кнопки
- Вбудована пам'ять для зберігання параметрів
- Високоточний оптичний сенсор
- Ресурс до 90 мільйонів кліків
- Ніжки з тефлоновим покриттям
- Кабель з обплетенням
- Калібрування сенсора під поверхню
Розміри: 12,8x4,4x6,8 см
Вага: 63 г
Колір мишки: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Довжина | 12.8 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Висота | 4.4 мм |
| Вага | 63 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 30000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
- Ціна: 4 449 ₴





