ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: G PRO 2 LIGHTSPEED
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Під'єднання: Бездротове
Довжина кабелю, м: 1.8
Розмір миші: Велика
Кількість кнопок миші: 7
Тип датчика: Оптичний HERO 2
Роздільна здатність сенсора: 100 - 44000 dpi
Кнопки Програмовані
Сумісність з ОС: Chrome OS/Mac OS/ Microsoft Windows
Частота опитування USB-порту: 1000 Гц (1 мс)
Бездротовий зв'язок: Технологія LightSpeed
Основні кнопки: До 50 млн нажатий
Вага: 80 г
Розміри: 125 x 63.5 x 40 мм
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 63.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 32000 dpi |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 449 ₴





