ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-63
Тип товару: Штатив-монопод
Максимальне навантаження: 3 кг
Максимальна висота: 1450 мм
Мінімальна висота: 260 мм
Довжина монопода: 260 - 870 мм
Максимальна ширина пристрою: 85 мм
Мінімальна ширина пристрою: 55 мм
Кількість секцій: 5+1
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Вага: 734 г
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1450 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.734 кг |
| Довжина у складеному стані | 260 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 649 ₴




