
Портативна колонка BT-3401 4-в-1 (біла)
679 ₴
- В наявності
- Код: 28819
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: BT-3401
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Потужність бездротової зарядки: 15 Вт
Регулювання яскравості 0 - 100%
Колірна температура: 2800 – 6500K
Світловий потік: 500 Лм
Порти: Type-C / USB / AUX / MicroSD
Діапазон частот: 100 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора/від USB
Ємність акумулятора: 1200 мА·год
Потужність динаміка: 5 Вт
Особливості:
- Годинник із будильнім
- Підсвітка
- Бездротова зарядка
Матеріал: Пластик
Розміри: 225 x 230 x 82 мм
Колір колонки: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | Годинник (будильник) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴


