
Портативна колонка BOSE SOUNDLINK REVOLVE PLUS (сіра)
9 999 ₴
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 11928
ХАРАКТЕРИСТИКИ
SoundLink Revolve+ – краща портативна акустична міні-система BOSE з підтримкою Bluetooth. Володіючи чистим насиченим звучанням з потужним басом SoundLink Revolve+ має однорідну кругову діаграму спрямованості, рівномірно поширюючи звук найвищої якості на 360°. Розмістіть SoundLink Revolve+ в центрі кімнати – і кожен слухач, незалежно від розташування, почує чудовий звук BOSE. Система, розташована біля стіни, створює потужне живе звучання за рахунок відбитих хвиль – відчуйте себе на концерті улюбленої групи. Але головне, що система з настільки вражаючими характеристиками портативна і легко може подорожувати разом з вами – куди б ви не попрямували!
Малі розміри SoundLink Revolve+ оманливі. Дійсно, важко повірити, що в такому компактному корпусі зосереджено безліч високотехнологічних рішень. Високоефективний широкодіапазонний динамік. Дві різноспрямовані пасивні мембрани, завдяки яким глибокі баси поєднуються з мінімальною вібрацією корпусу. Пастка тиску, усуває брязкіт. І, звичайно, акустичний розсіювач, рівномірно розподіляє звук на 360°. Результат – міні-система, що поєднує компактні розміри, природне звучання і потужний бас.
Якщо вам не страшні бризки води – чому вони повинні бути страшні мобільного акустичній системі? Завдяки влагозащищенному корпусу ви можете розташовувати SoundLink Revolve+, наприклад, на бортику басейну або поруч з раковиною у ванній кімнаті.
Ви не завжди буваєте акуратні, але з SoundLink Revolve+ абсолютна акуратність і не потрібно. Легкі удари або транспортування в набитій відмови сумці – еластичні та міцні матеріали дозволяють не хвилюватися із-за таких дрібниць.
У конструкції міні-системи немає несуттєвих дрібниць. Зверніть увагу на гриль, закриває динамік – на ньому немає шва. Це стало можливо завдяки новій технології безшовної фрезерування, що забезпечує SoundLink Revolve+ ідеальну естетику з будь-якої точки зору.
Даже самая мощная мобильная мини-система должна работать без подзарядки длительное время. SoundLink Revolve+ оснащена литий-ионным аккумулятором, обеспечивающим до 16 часов музыки от одной зарядки – вы можете целый день наслаждаться любимой музыкой где бы вы ни находились. Возможно, существуют системы, обладающие большим временем автономной работы, но обычно следствием погони за малым расходом заряда аккумулятора становится компромисс с мощностью и качеством воспроизведения низких частот. SoundLink Revolve+ – решение без компромиссов.
Особенности:
- Беспроводная портативная мини-система
- Чисте звучання з глибоким басом
- Вологозахисний корпус
- Розподіл звучання на 360°
- Час роботи від однієї зарядки: до 16 годин.
- Габарити (ВхШхГ, мм): 184×105×105
- Вага: 900 р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 184 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат акустики | 360° |
- Ціна: 8 999 ₴






