
Портативна колонка REMAX RB-H9 MINI (біла)
1 149 ₴
- В наявності
- Код: 37590
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: REMAX
Модель: RB-H9 MINI
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове / дротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Бездротове під'єднання: AUX (mini-jack 3.5 mm)
Потужність: 5 Вт
Сумісність з ОС: IOS / Android
Ступінь захисту: Немає
Частотний діапазон: 90 - 18000 Гц
Імпеданс: 4 Ом
Живлення: Від акумулятора
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 1200 mA/h
Час повної зарядки: До 2.5 годин
Час автономної роботи: До 6 годин
В режимі очікування: До 1800 годин
Підтримка карт пам'яті: TF Card (MicroSD)
Мікрофон: Вбудований з шумозаглушенням
Особливості:
- Підсвітка
- TWS з'єднання
Матеріал: Пластик
Вага: 570 г
Колір колонки: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴

