
Портативна колонка REMAX RB-M46 (сіра)
1 219 ₴
- В наявності
- Код: MAJ/JE
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд: | Remax |
| Версія bluetooth: | 5.0 |
| Вага товару без упаковки, м: | 474 |
| Час в режимі відтворення, год: | 3 |
| Час зарядки, год: | 4 |
| Довжина, мм: | 227 |
| Ємність акумулятора, mah: | 1200 |
| Інтерфейси: | Bluetooth, AUX, Micro-usb, TF |
| Комплектація: | Колонка, кабель Micro-usb, кабель AUX, інструкція |
| Матеріал корпусу: | Пластик і метал |
| Потужність, Вт: | 5 |
| Харчування: | Мережа, батарея |
| Слот для карти пам'яті: | Так |
| Спосіб підключення: | Провідний / бездротової |
| Товщина, мм: | 84 |
| Частотний діапазон, Гц: | 100 - 18000 |
| Ширина, мм: | 84 |
Портативна bluetooth колонка Remax RB-M46 – це ідеальне поєднання звуку, ергономічності і ціни. Модель представлена в двох колірних рішеннях, виділяється своєю сучасною реалізацією і приголомшливим звуковим характеристиками. Пристрій призначений для вертикальної установки, його корпус виконаний у циліндричної форми, виготовлений з поєднання стильного пластику та металу. Оригінальна конструкція решітки динаміків надає колонці привабливий зовнішній вигляд. Незвично реалізоване, підсвітлюється основу з силіконовою накладкою гарантує стійкість аксесуара на горизонтальних поверхнях. Завдяки батареї ємністю 1200 mah, акустика здатна працювати в безперервному режимі до 3 годин. На верхній панелі розташовані зручні кнопки управління, на бічній циліндричної поверхні - роз'єми AUX, Micro-usb та TF. Бездротове з'єднання забезпечує модуль bluetooth версії 5.0. Колонка комплектується інструкцією, кабелями Micro-usb і AUX. Портативна колонка Remax RB-M46 - одна з найкращих пропозицій на ринку мобільних аксесуарів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.475 кг |
- Ціна: 1 219 ₴







