
FM-модулятор автомобільний HOCO E86 48W (чорний)
389 ₴
- В наявності
- Код: 26393
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: E86
Бездротовий інтерфейс: Bluetooth 5.4
Вхідна напруга: DC 12-24 V
Відстань передавання ФМ: До 5 метрів
Діапазон передавання BT: До 10 метрів
Інтерфейс: Bluetooth V5.4, 2 USB, Type-C
Вихідні характеристики:
USB 1 (Audio port): 5V-0.5A
USB2: 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A (18W Max)
USB-C: 5V-3A / 9V-3A / 12V-2.5A (30W Max)
USB-A + USB-C: 48W Max
FM частота: 87.5-108 FM
Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ (65 дБ)
Розмір: 84 x 47 x 54 мм
Вага: 43 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| USB-інтерфейс | Так |
| Підтримка iPod | Ні |
| Дисплей | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 54 мм |
| Вага | 43 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴




