ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: COBRA
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Тип мишки: Ігрова
Під'єднання: Дротове
Ітерфейс під'єднання: USB-A
Форм-фактор: Для обох рук
Датчик: Оптичний
Сенсор: FOCUS +
Роздільна здатність: 8500 dpi
Кількість кнопок: 6
Програмовані кнопки: 6
Максимальна швидкість (дюймів за секунду): 300
Максимальне прискорення (G): 35
Колессо прокрутки: 1
Вбудована пам'ять: 1 профіль
Ресурс перемикачів: 90 млн клацань
Підсвічування: Razer Chroma RGB
Довжина проводу: 1.8 м
Розміри: 119.6 x 62.5 x 38.1 мм
Вага: 58 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 119.6 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
| Висота | 38.1 мм |
| Вага | 58 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8500 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴





